Jsme první bronzovou školou v programu Skutečně zdravá škola”

Motýlek > Aktuálně > Jsme první bronzovou školou v programu Skutečně zdravá škola”

Jsme první bronzovou školou na Ústecku v programu Skutečně zdravá škola

Čtvrtek 25.5.2023 se zapíše do historie naší mateřské školy jako jeden z nejvýznamnějších dnů. Dopoledne děti získaly bronzovou medaili na hasičské soutěži Plamínek mateřských škol v Ústí nad Labem a ve stejný den odpoledne obdržela do   emailové schránky ředitelka školy Mgr. Jarmila Nováková Hořejší, vedoucí stravování Alena Lacinová a zástupkyně ředitelky Jitka Nováková oznámení o získání bronzového certifikátu v programu Skutečně zdravá škola s následujícím textem od Mgr. Tomáše Václavíka, ředitele a odborného garanta programu Skutečně zdravá škola: "S radostí vám oznamuji, že se vám podařilo prokázat splnění všech bronzových kritérií v programu Skutečně zdravá škola. Gratuluji vám a děkuji vám i vašim kolegyním za skvělou práci při rozvoji kultury zdravého a udržitelného stravování a vzdělávání o jídle". Dle  vyjádření vedení Skutečně zdravé školy jsme první školou na Ústecku, která toto ocenění, které je zároveň i příkladem dobré praxe, získala. Máme neskutečnou radost,  že veškeré vynaložené úsilí nám přineslo zisk bronzového certifikátu a to ať jde o skvěle složené jídelní lístky, nákupy kvalitních surovin, ale i šikovné a ochotné paní kuchařky a nadšené paní učitelky, které aktivně vedou činnosti k podpoře zdravého stravování a upevňování vztahu k jídlu a to i v té praktické rovině, kdy společně s dětmi vaří a připravují jídlo. Získání bronzového certifikátu nás motivuje dále k získání certifikátu stříbrného!!! Jsem ráda za celý můj tým v MŠ Motýlek A každému členu týmu děkuji za vzájemnou spolupráci. Samozřejmě i rodičům dětí, kteří nám v tom moc pomáhají.

Mgr. Jarmila Nováková Hořejší, ředitelka MŠ Motýlek, Ústí nad Labem

Dopis Bronz MŠ motýlek zde: