POZOR: Změna emailů (viz kontakty)
Motýlek > Aktuálně > Archiv 2022 > Omezený provoz pavilon B

Omezený provoz pavilon B

Vážení rodiče,

dnes večer se nám potvrdila pozitivně testovaná osoba ze třídy Žlutý motýlek a zároveň karanténa další dospělé osoby. Tato třída Žlutý motýlek bude od pondělí 7.2. do středy 9.2.2022 uzavřena. Pro děti, které nebyly ve styku s pozitivně testovanou osobou, tzn. že jim nepřijde SMS z KHS a kterým jsme jako mateřská škola dnes večer neposlali SMS, se toto netýká - pro tyto děti bude zajištěn provoz ve třídě Oranžový motýlek. 

Do této doby jsme se snažili při absenci pouze jedné učitelky ve třídě zajistit provoz tříd na pavilonech, ale při absenci obou paní učitelek ze Žlutého motýlka a zároveň při absenci dalších paní učitelek v rámci školky, již nelze zajistit provoz na této třídě. Pro děti v karanténě bude zajištěna od pondělí 7.2.2022 distanční výuka. 

Budeme moc rádi, když se nám podaří třídu od čtvrtka znovu otevřít, držme si palce, my za to budeme moc rádi.  Věřte, že tato situace je i pro nás velmi náročná, spousta práce okolo testování, karanteny a nemoci a to nejen přes den, ale právě i ve večerních hodinách místo toho abychom se mohli plně věnovat pedagogické praci.  Budeme šťastní až tato situace odezní. Všem Vám děkujeme za spolupráci, v případě potřeby více vysvětlit volejte ředitelce školy nebo zástupkyni ředitelky. 

Mějte pohodový víkend hlavně ve zdraví.

Za MŠ Motýlek ředitelka školy Jarmila Nováková Hořejší