Motýlek > Aktuálně > Archiv 2021 > Poděkování

Poděkování

Velmi děkujeme všem rodičům i prarodičům za spolupráci v celém kalendářním roce a tím i za účast ve Vánočním jarmarku v tomto týdnu, kdy děti byly nesmírně nadšené za váš zájem za jejich vánoční výrobky. Udělali jste jim velikou radost, ještě dnes si při naší vánoční akci o výrobcích, které mají doma, mezi sebou povídaly.

Finance z Jarmarku jsou výtěžkem do SRPŠ, rozhodnou tedy děti, paní učitelky a vy rodiče, na co budou finance využity, jako např. na výlet či něco dalšího.

A také vám patří poděkování za dnešní den, děti byly při naší tradiční akci Hvězdička v krásném svátečním bílém oblečení a den si nádherně užily a prožily. Připomněly si vánoční zvyky, přišel Ježíšek a pochutnaly si na slavnostním obědu. Celý den jsme dětem připravily v duchu tradic Štědrého dne.

Vaší spolupráce s námi dospěláky a s dětmi si velmi vážíme a těšíme se na spolupráci i v novém kalendářním roce 2022.

Dnes jsme také fotili naší sváteční akci, natočili video a hned alespoň vytvořili PF s vašimi dětmi.

Videa stříháme a připravujeme ke vložení. Nejsme profesionálové vytváření videí, během předvánočního víkendu při našich domácích přípravách na vánoce se nám snad podaří, abyste jej měli k dispozici v pondělí, případně v úterý 21.12.2021.

Mějte krásný předvánoční čas a kouzelné vánoční svátky!

Ředitelka školky s celým kolektivem