POZOR: Změna emailů (viz kontakty)
Motýlek > Pro rodiče > Přerušení provozu MŠ

Přerušení provozu MŠ

Přerušení provozu MŠ v době letních prázdnin 2023

Vážení rodiče,

vkládáme pro vás informace k rezervaci volných míst v době letních prázdnin, kdy bude naše mateřská škola uzavřena. Uvedeny máte termíny k rezervaci míst pro děti a také kontakty na konkrétní mateřské školy.

Dokumenty s informacemi se vám zobrazí po rozkliknutí aktuality níže vložené.

Prázdninový provoz MŠ - informace

Přehled mateřských škol - letní provoz 

Zápis do mateřských škol - letní provoz

Za MŠ Motýlek: Mgr. Jarmila Nováková Hořejší, ředitelka

21.2.2023
Vážení rodiče,

ředitelky mateřských škol ve spolupráci se zřizovatelem se opět rozhodly vám vyjít vstříc při řešení situace, kam umístit děti zaměstnaných rodičů o letních prázdninách v době přerušení provozu naší mateřské školy.  I v letošním roce budou v průběhu měsíců července a srpna v provozu určené mateřské školy, které budete moci využít k umístění vašich dětí. Jelikož se bude jednat o nadstandardní režim provozu těchto mateřských škol, budou opět stanovena i kritéria pro možnost umístění dětí.

Od 20. 2. 2023 budou k dispozici podrobné informace o možnosti využití náhradního umístění. Získáte rozpis provozu určených mateřských škol, počet volných míst, e - mailové kontakty pro přihlašování, kritéria a organizační pokyny k rezervaci míst. Upozorňujeme vás, že provoz náhradních mateřských škol bude rovněž omezen (z důvodu plánovaných oprav, malování, čerpání řádných dovolených zaměstnanců), proto bude i počet volných míst pro náhradní umístění vašich dětí limitován a předem stanoven. Více informací očekávejte 20. 2. 2023.

Za MŠ Motýlek Mgr. Jarmila Nováková Hořejší, ředitelka 

15.02.2023