Přivítání v novém školním roce

Motýlek > Aktuálně > Přivítání v novém školním roce

Vážení rodiče a milé děti,

prázdniny nám utekly jako voda a my tu máme nový školní rok. Vítáme všechny děti, ty co k nám již chodily, ale i děti nové. Věříme, že společně všichni budeme mít opět krásné zážitky a že se vám všem bude v naší školiččce líbit. Přes léto jsme školku zase doupravily, vymalovali novými barvičkami a připravili zajímavé akce a činnosti.
Na všechny se tedy v pondělí 4.9. moc těšíme a pokud nebudete něco vědět, jsme vám k dispozici jak na třídách, tak vedení školy. Sledujte dění školy na našich webových stránkách, ale i ve školce na nástěnkách a u paní učitelek ve třídách. Na webových stránkách máte uvedeny i veškeré kontaktní údaje a samozřejmě organizační záležitosti včetně akcí školy.
Naše MŠ má i Facebok a Instagram, i na těchto sítích připomínáme plánované společné akce a činnosti.

Jak jsme naší školičku přes prázdniny doupravili, najdete na našich webových stránkách v sekci "O školce/Prohlídka školky" a také na Faceboku v příspěvku ze čtvrtka 31.8.2023.

Těší se na vás ředitelka s celým kolektivem MŠ Motýlek

2.9.2023