POZOR: Změna emailů (viz kontakty)
Motýlek > Aktuálně > Archiv 2022 > První informace pro rodiče k letnímu prázdninovému provozu 2022

První informace pro rodiče k letnímu prázdninovému provozu 2022

Vážení rodiče,
ředitelky mateřských škol ve spolupráci se zřizovatelem se rozhodly vám vyjít vstříc při řešení situace, kam umístit děti zaměstnaných rodičů o letních prázdninách v době uzavření kmenových mateřských škol. Poprvé budou v letošním roce v průběhu měsíců července a srpna v provozu určené mateřské školy, které budete moci využít k umístění vašich dětí. Jelikož se bude jednat o nadstandardní režim provozu těchto mateřských škol, budou stanovena i kritéria pro možnost umístění dětí. 
Od 1. 3. 2022 budou k dispozici ve vašich kmenových mateřských školách podrobné informace o možnosti využití náhradního umístění. Získáte rozpis provozu určených mateřských škol, počet volných míst, e-mailové kontakty pro přihlašování, kritéria a organizační záležitosti přihlašování. 
Upozorňujeme vás, že provoz náhradních mateřských škol bude rovněž omezen (z důvodu plánovaných oprav, malování, čerpání řádných dovolených zaměstnanců), proto bude i počet volných míst pro náhradní umístění vašich dětí limitován a předem stanoven. 
Více informací očekávejte 1. 3. 2022.