Motýlek > Pro rodiče > Uzavření MŠ

Uzavření MŠ

1.3.2022

Uzavření MŠ v létě 2022 (v době letních školních prázdnin)

Vážení pracující rodiče,
v rámci uzavření naší mateřské školy o letních prázdninách (25.7. 31.8. 2022) máte možnost navštěvovat v termínu 25.7. - 26.8.2022 náhradní MŠ,viz. dále informace:

V letošním roce je možné umístit děti pracujících rodičů do náhradní mateřské školy v Ústí na Labem. Od úterý 15. 3. 2022 bude spuštěn systém pro rezervaci míst v náhradních mateřských školách v Ústí nad Labem, kontakty na mateřské školy naleznete v seznamu zde. Podrobnosti a kritéria pro umístění - přihlášení dětí naleznete zde. Počet míst je omezený, pořadník dětí bude sestaven dle termínu doručení žádosti prostřednictvím elektronické pošty.

Máme volných 5 míst, žádosti posílejte na reditelka@motylek-ul.cz. Do emailu uvádějte jméno a příjmení dítěte, věk, termín.

Do předmětu: Letní prázdniny

Děkujeme za spolupráci.

Mgr. Jarmila Nováková Hořejší, ředitelka školy

24.1.2022

Vážení rodiče,

abychom Vám umožnili plánování na letošní letní prázdniny, přinášíme Vám termín uzavření naší školky. Tento termín byl schválen naším zřizovatelem. dne 15.12.2021 usnesením č. 2378/98R/21:

25.7. 2022 - 31.8.2022

V letošním roce bude poprvé možnost v době uzavření naší MŠ umístit dítě do náhradní školky.
Vzhledem ke skutečnosti, že se jedná o nadstandartní službu v době prázdninového provozu MŠ, budou stanovena kritéria pro možnost využití náhradní MŠ.

Tato kritéria spolu se seznamem náhradních MŠ zveřejníme v co nejkratším možném termínu po zveřejnění zřizovatelem, legislativní rámec stanovení kritérií ke přijetí dětí do náhradní MŠ zajišťuje zřizovatel.

Za MŠ Motýlek: Mgr. Jarmila Nováková Hořejší, ředitelka